Hakkımızda

 

 

 

 

 

Kanal Hayat yayınlarına 15 Mart 2007 tarihinden itibaren Eutalsat Uydusu (Hotbird 7) üzerinden başlamıştır. Kanal yurtiçi ve yurtdışı bazı kiliselerin ortak çalışmasının ürünüdür. Kanal Hayat sadece Türkiye’ de değil Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Kuzey Afrika’nın birçok kesimlerinde de izlenebilir. Yayınlarımızı sitemizde sağ tarafta bulunan bulunan ‘ONLINE IZLE’ bölümünden de izleyebilirsiniz.

Frekansımız:
Hotbird 13.0º Doğu
12,303 Ghz Dikey
27,500 Sembol/Saniye
3/4 Fec

Kanal Hayat’ta farklı ülkelerden yabancı vaizlerin Türkçe düblaj yapılmıs programlarının yanısıra, Türkiye’de bulunan bazı kiliselerin vaizleri tarafindan hazırlanan programlar da yayınlanmaktadır. Bunların yanı sıra İsa Mesih’in yaşamını anlatan filmler, diziler, belgeseller, soru-cevap programları, müzik programları ve farklı ülkelerden İsa Mesih’e iman etmiş olan kişilerin hayat öyküleri de yer almaktadır. Yayınlarımızın geneli türkçededir ama azeri dilinde de birkaç programımız bulunmaktadır.

Kanalımızın temelleri Kutsal Kitap’ın özüne dayalıdır, İsa Mesih’in kim olduğunu anlatmak ve O’nun sevgisini paylaşmak en büyük arzumuzdur.

İletişim linkine tıklayarak ya da info@kanalhayat.tv adresine e-posta yazarak bize her konuda yazıp ulaşabilirsiniz. Görüşlerinizi, isteklerinizi, dua konularınızı bize yazın.

Sevgi ve esenlikle kalın.